مسابقه پاتوق نگاری مدرسه عالی پارسان در اینستاگرام

مدرسه عالی هنر پارسان به منظور معرفی پاتوقهای شهری به ایرانیان مسابقه ای تحت عنوان پاتوق نگار برای علاقه مندان به عکاسی برگزار می کند . شرایط و ضوابط مسابقه به شرح زیر می باشد:

نحوه شرکت در مسابقه

تا پایان روز 25 اسفند 1393، عکسهای خود از پاتوق های شهری که در آن حضور دارید و آنجا را دوست دارید روی اینستاگرام قرارداده و همراه آن هشتک #parsan_patoghnegari را ارسال کنید. در صورت تمایل نام محلی که عکس شما از آن گرفته شده است را ذکر کنید.

هدف ما معرفی پاتوق های شهر شماست که شما اوقات خود را آنجا می گذرانید و همچنین معرفی این پاتوق ها به همه ی شهروندان و ایرانیان داخل و خارج از کشور می باشد.

از میان عکس‌های شرکت‌داده شده بین 50 تا ۱۲۵ عکس بر اساس شاخص‌های روایت و داستان‌پردازی، خلاقیت، منحصربه‌فرد بودن و توجه به تکنیک‌های عکاسی انتخاب می‌شوند و به هر عکس مهلت 48 ساعته‌ای برای دریافت لایک داده می‌شود. پس از پایان مهلت، لایک‌های عکس شمرده شده و عکس حذف می‌شود. پس از اتمام مهلت تمام عکس‌ها، 3سه عکس برگزیده از لحاظ تعداد لایک در صفحه مدرسه عالی هنر پارسان قابل مشاهده خواهد بود و برندگان می توانند برای دریافت جوایز خود به مدرسه عالی هنر پارسان مراجعه و یا با شماره 88033160 تماس حاصل فرمایند.

قوانین و مقررات مسابقه پاتوق نگاری

هر کاربر تنها یک عکس را می‌تواند شرکت دهد و در صورت شرکت دادن بیش از یک عکس، یکی از عکس‌هایش توسط مدرسه عالی هنر پارسان انتخاب و شرکت داده می‌شود.
عکس‌های شرکت‌ داده شده، باید مطابق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران باشند
در هنگام عکاسی، حریم شخصی و حق و حقوق دیگران را رعایت بفرمایید.
تنها لایک‌های زیر عکس در صفحه مدرسه عالی هنرپارسان در اینستاگرام ، مورد قبول است
مسئولیت مالکیت و حقوق قانونی عکس‌های شرکت داده شده، بر عهده شرکت‌کنندگان است.
هدف ما معرفی اماکن و پاتوق های شهر شما در سراسر ایران است ، به همین منظور تبلیغات به هر شکلی مجاز است.
با توجه به پاک‌سازی اکانت‌های غیرواقعی توسط اینستاگرام، و همین‌طور امکانات محدود اینستاگرام برای بررسی لایک‌ها، تمامی لایک‌ها شمرده می‌شود و مورد قبول است.
اگر اکانت شما Private است، عکس‌هایتان را قبل از اتمام زمان مسابقه،Direct کنید. اگر اکانت‌تان Private نیست، عکس را به صورت Direct ارسال نکنید. با توجه به مشکلات Direct اینستاگرام، لطفا قبل از پایان مسابقه از رسیدن عکس‌تان به دست ما مطمئن شوید.
مدرسه عالی هنر پارسان حق استفاده از عکس‌های مسابقه را در رسانه‌های خود دارد.
هرگونه توهین و بی‌احترامی در کامنت‌ها، منجر به پاک شدن کامنت موردنظر می‌شود.
عضویت در صفحه ی اینستاگرام مدرسه عالی هنر پارسان برای شرکت در مسابقه الزامی است .
استفاده از هرگونه ویرایشی در عکس‌ها مجاز است.
جوایز مسابقه

نفر اول شرکت در کلاس عکاسی دیجیتال و عکاسی مادلینگ مدرسه عالی هنر پارسان به همراه مدرک مورد تایید آموزش عالی به صورت رایگان
نفر دوم شرکت در کلاس عکاسی دیجیتال مدرسه عالی هنر پارسان با مدرک موردتایید آموزش عالی به صورت رایگان
نفر سوم شرکت در کلاس عکاسی دیجیتال مدرسه عالی هنر پارسان با تخفیف 70 درصد به همراه مدرک مورد تایید آموزش عالی
کلیه شرکت کنندگان در مسابقه ی پاتوق نگاری مدرسه عالی هنر پارسان از 15 درصد تخفیف دوره عکاسی در صورت مراجعه تا سه ماه آینده به مدرسه عالی هنر پارسان برخوردار خواهند شد .